Auto szyby Łączna

Oferujemy montaż szyb samochodowych z dojazdem do klienta

Adam

Klient

Potrzebowałem szybkiego montażu szyby do mojego samochodu. Dzięki firmie auto szyby Łączna moje auto zostało naprawione szybko i profesjonalnie.

Profesjonalny montaż szyb samochodowych w Łącznie

Auto szyby Łączna

Oferujemy dojazd na montaż do klienta. Dzięki naszym doświadczeniu zdobywanemu przez lata bez trudu wymienimy twoją szybę w każdym aucie niezależnie od rocznika czy rozmiaru. Nasz serwis obsługuje auta osobowe, busy, tiry czy nawet autobusy. Dbamy o konkurencyjność naszej oferty, nie zwlekaj więc i zadzwoń już teraz.

Nasze usługi

Prócz kompleksowej wymiany szyb samochodowych w Łącznie oferujemy również profesjonalną ich naprawę. Jeżeli pojawił się nieestetyczny odprysk, który utrudnia prowadzenie, zgłoś się do nas. Dysponujemy narzędziami, dzięki którym wypełnimy ubytek bez konieczności wymiany całej szyby.

Nasza firma oferuje:

Sprzedaż i montaż szyb samochodowych

Naprawa odprysków na szybach

Możliwość montażu szyby bezpośrednio u klienta

Zadowoleni klienci

„Na autostradzie kamień uderzył w moją szybę. Bałem się poruszać z takim uszkodzeniem. Dzięki firmie auto szyby Łączna naprawa przeszła szybko i profesjonalnie. „

 

Adam

„Po latach eksploatacji moja szyba była już porysowana. Myślałam, iż jej wymiana będzie bardzo droga i skomplikowana. Na szczęście znalazłam firmę auto szyby Łączna. Wymiana okazała się bardzo szyba i nie nadszarpnęła mojego budżetu.”

Anna

Profesjonalna wymiana szyb w twoim aucie

Gwarancja szybkiej i bezproblemowej obsługi

Zadzwoń do nas